Stomatologia estetyczna

  • ­wybielanie zębów: metodą nakładkową (samodzielnie w domu), metodą jednoseansową w gabinecie­ lampą ZOOM i wybielanie pojedynczych przebarwionych zębów
  • ­wypełnienia kosmetyczne
  • ­zmiana kształtu i koloru zębów /licówki,korony/
  • ­zamykanie diastem /kompozytem na jednej wizycie,licówki/

Wszyscy marzymy o zdrowych i pięknych zębach. Utrzymanie ich w dobrej formie jest bardzo istotne, ale niektóre dodatkowe zabiegi sprawią, że uśmiech zyska blask, jakiego nie zagwarantuje nawet najsumienniejsze szczotkowanie. To właśnie wybielanie zębów jest najlepszą drogą do nieskazitelnego uśmiechu.

Wybielanie, które Państwu oferujemy, jest zupełnie bezpieczne i, przede wszystkim, skuteczne. Dentysta może zająć się całą jamą ustną lub pojedynczym zębem, który jest wyraźnie przebarwiony. W zależności od indywidualnej sytuacji pacjenta, doradzimy zastosowanie metody nakładkowej, którą stosuje się w domu lub profesjonalny zabieg pod okiem stomatologa. Nasz gabinet dentystyczny wyposażony jest nowoczesny sprzęt, w tym lampę ZOOM, emitującą intensywne światło, sprawiające, że zęby są dobrze i trwale wybielone. Jeden seans w naszym gabinecie wystarczy, aby rozjaśnić zęby o kilka odcieni!

Stomatologia estetyczna to nie tylko wybielanie zębów, ale i inne zabiegi,  pozwalające poprawić ogólny wygląd zębów i uśmiechu. W naszym gabinecie proponujemy Państwu również zakładanie licówek, które mogą zupełnie odmieć kształt i wygląd zębów oraz zamykanie diastem (szpar między zębami).